Reklamı Geç
TEKKKART 1
Şanlıurfa
23 Eylül, 2023, Cumartesi
 • DOLAR
  27.14
 • EURO
  29.00
 • ALTIN
  1680.2
 • BIST
  8039.18
 • BTC
  26569.075$
ÇOK ARAYAN

CHP TOKAT MİLLETVEKİLİ DURMAZ, ŞANLIURFA’DA ZİYARETLERDE BULUNDU

CHP TOKAT MİLLETVEKİLİ DURMAZ, ŞANLIURFA’DA ZİYARETLERDE BULUNDU
CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Cumhuriyet Halk Parti Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Şanlıurfa ziyareti öncesi bazı temaslarda bulunmak üzere İlimize geldi.
URFA HABER

Durmaz Şanlıurfa da STK temsilcilerini ziyaret ederek, STK’arın sorunlarını dinledi ve temsilcileri Kılıçdarğlu’nun halk buluşmasına davet etti.
Cumhuriyet Halk Partisi Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkan Yardımcıları Miktat Aydınlık, C.Cahit Coşkun ve Cumhuriyet Halk Partisi Eyyübiye İlçe Başkanı Ahmet Açmaz ile birlikte;
Yeni Mahalle (Büyükyol) Mahalle Muhtarı Hüseyin Korkmaz ve Kadıoğlu Mahalle Muhtarı Mehmet Küçük’ü, Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Adnan Yükselir ve Yönetim Kurulu Üyelerini,  Şanlıurfa İnternet Habercileri Derneği Başkanı Ömer Dodanlı’yı, Şanlıurfa Sivil Toplum Kuruluşları İnsani Yardım Platformu Başkanı Osman Gerem’i 63 Fanatikler Şanlıurfaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Ali Çiçek ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.
Ziyaretlerden sonra bir açıklama yapan Durmaz, “Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkan Yardımcılarımız Miktat Aydınlık, C.Cahit Coşkun ve Cumhuriyet Halk Partisi Eyyübiye İlçe Başkanımız Ahmet Açmaz ile birlikte, Peygamberler Şehri Şanlıurfa’da Faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşlarını ziyaret ettik. Başkanlarımızın ve Yöneticilerinin sorunlarını dinledik, çözüm önerilerimizi paylaştık.
Sivil Toplum Kuruluşu Başkanlarımızı 25 Kasım 2021 tarihinde Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun Şanlıurfa programına davet ettik. Ekonomik ve sosyal sorunlar ülkenin her yerinde hissediliyor. Esnaf, çiftçi, köylü, sanayici, eğitimci, emekli, işçi her türlü kesimden temsilcilerle bir araya geldik, halk değişim istiyor, halk bereketi, refahı ve barışı görmek istiyor! Üretmeyen Türkiye’de her geçen gün büyüyen yoksulluk ve işsizlik var.   Genel Başkanımız Sayın Kılıçdaroğlu Türkiye’nin her yerinde STK, Muhtarlar ve Kanaat Önderleriyle buluşarak bu sorunların çözümü için yol haritamızı paylaşıyor.
Bizler Ekim ayında CHP heyeti olarak 6 Milletvekili Arkadaşımızla, İl, İlçe Başkan ve Yöneticilerimizle birlikte yine Şanlıurfa Merkez ve İlçelerinde ziyaretlerde bulunduk. Şanlıurfa’mızın birçok sorunu var. Ziyaretlerimiz sonrası ortaya çıkan gözlemleri raporlaştırarak Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na sunduk. Sorunların çözümü için Cumhuriyet Halk Partisi olarak elimizden gelen tüm imkânları seferber edeceğiz. Şanlıurfa’da faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcilerinin, Şanlıurfalı Esnafın, Çiftçinin ve Şanlıurfalı vatandaşların hep misafirperverliği ile karşılandık. İlgi, alaka ve misafirperliklerinden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.  ” dedi.
Durmaz açıklamasının devamında 10 Kasım ‘da Şanlıurfa’da Atatürk’ü Anma Programına katılacaklarını belirterek anma mesajını paylaştı.
“Yarın 10 Kasım; dünyanın saygı duyduğu, büyük önder Atatürk’ün 83. ölüm yıl dönümü. O bize kimsesizlerin kimsesi, sissizleri sesi Cumhuriyeti emanet etti. Yüce Atatürk’ün açtığı yolda, Laik Cumhuriyetin aydınlığında, barış ve kardeşlik içinde, bağımsızlık şiarından hiç vazgeçmeden yürümeye devam edeceğiz. Sen rahat uyu atam emanetin emin ellerde...Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve hasretle anıyorum…Kahramanlar ölmez…”

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Facebook Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!