Şanlıurfa
05 Ekim, 2022, Çarşamba
 • DOLAR
  18.33
 • EURO
  18.11
 • ALTIN
  982.85
 • BIST
  3245.76
 • BTC
  19316.84$

“Gitmediğin yer senin değildir”

“Gitmediğin yer senin değildir”
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İdare Amiri Doç.Dr. Halil Özcan 9 günlük Urfa ziyaretini tamamlayarak Ankara’ya döndü. “Ses verene ses olmaya devam ediyoruz” diyerek her fırsatta geldiği memleketi Şanlıurfa’da il genelinde en ücra köşede bile yaşamlarını sürdüren hemşehrilerini ziyaret ederek hal hatır sormayı, ihtiyaçlarını, taleplerini ve sorunlarını dinlemeyi sürdürdüğünü belirterek ‘gitmediğin yer senin değildir’ düsturuyla hareket ettiklerini söyledi.

Aziz hemşehrilerimize ilgi, alaka ve destekleri için teşekkür ediyorum

 

Ziyaretlerinin son gününde Haliliye ilçemize bağlı Konuklu Mahallemizde Kanaat Önderimiz Abdurrahman Saçaklı ve Ailemizi ziyaret ederek, hasbıhal ettiklerini ve Şanlıurfa’nın merkez ve kırsalında ziyaretlerini sürdürdüklerini belirten TBMM İdare Amiri Doç.Dr. Halil Özcan, “Eyyübiye ilçemize bağlı Mihraplı köyümüzde Beni Esed aşireti Kanaat Önderlerinden Aziz Aslan’ı ziyaret ederek, hasbıhal ettik. Misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum. Yine Eyyübiye ilçemize bağlı Bakışlar köyümüzde Beni Esed Aşireti Kanaat Önderlerinden Ziayyan Akar’ı ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek, hasbıhal ettik. Aziz hemşehrilerimize ilgi, alaka ve destekleri için teşekkür ediyorum” dedi.

 

‪Urfa’mızdan Türkiye’ye gönül dolusu selam olsun

 

“Aynı yoldan geçmişiz biz, ‪Aynı sudan içmişiz biz, ‪Yazımız bir kışımız bir, ‪Aynı dağın yeliyiz biz” diyerek Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda adeta kapı kapı dolaştıklarını belirten TBMM İdare Amiri Doç.Dr. Halil Özcan, “‪Urfa’mızdan tüm Türkiye’ye gönül dolusu selam olsun. Eyyübiye ilçemizde kırsal mahallerimizde ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Şimdide Eyyübiye ilçemize bağlı Dolutepe, Vergili, Horoz, Umuroba, Akmeşet, Tuzluca, Olgunlar, Seksenören ve Güzeller köylerimizde vatandaşlarımızla bir araya geldik, talep ve isteklerini dinledik. Aşkla milletimizle beraber olmaya devam ediyoruz. Gönül güzelliğiyle bizleri misafir eden hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Durmak yok yola devam. Şimdide Eyyübiye ilçemize bağlı Ulucanlar köyümüzde Kanaat Önderimiz Reşad Çetindağ ve hemşehrilerimizi ziyaret ettik. Urfa’mızın her bir köşesinde hemşehrilerimizle bir araya gelmeye, onların sorun ve taleplerini dinlemeye devam ediyoruz. Eyyübiye ilçemize bağlı Arapoğlu köyümüzde de Özbay Ailemizi ziyaret ederek hasbıhal ettik. Urfa bizim için bir sevda. Sevdamız için gece gündüz koşturmaya devam ediyoruz. Şimdide Yine Eyyübiye ilçemize bağlı Akören köyümüzde Beni Yusuf Aşireti Kanaat Önderlerinden Halaf Kılıç’ı ziyaret ederek hasbıhal ettik. Eyyübiye ilçemize bağlı Karaali köyümüzde de Nuaymi Aşireti Kanaat Önderlerinden Sait İnan’ı ziyaret ederek, hasbıhal ettik. Misafirperverlikleri, sıcak ilgi ve alakaları için, gönül güzelliğiyle bizleri ağırlayan kardeşlerime teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Gönüllerini bize açan her bir vatandaşıma teşekkür ediyorum

 

Kırsalda ziyaretlerine devam ettiklerini belirten TBMM İdare Amiri AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç.Dr. Halil Özcan, “Şimdide Haliliye ilçemize bağlı Mamuca Köyümüzde Beyaz Ailemizi ziyaret ederek hasbıhal ettik. Gönüllerini bize açan, destek ve dualarını esirgemeyen tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Sayın Cumhurbaşkanım Urfa’mızdan size gönül dolusu selamlar var. Şanlı Şehrimiz Urfa’mızda milletimizle bir ve beraberiz” diyerek artık TBMM Genel Kurul çalışmaları için Şanlıurfa’mızdan Ankara’ya dönüş için yola revan olduklarını belirtti.

 

Hemşehrilerimizin destek ve dualarıyla heybemiz dolu dönüyoruz

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili TBMM İdare Amiri Doç.Dr. Halil Özcan, sözlerini şöyle tamamladı;

“Urfa’mızdan güzelliklerle, aziz hemşehrilerimizin destek ve dualarıyla heybemiz dolu dönüyoruz inşallah. Bu vesile ile 9 gündür sabahın erken saatlerinden gece yarılarına kadar ilçe ilçe, mahalle mahalle, kapı kapı bizlerle eşlik eden, emek veren, yolumuza yoldaş olan kardeşlerime teşekkür ediyorum. Allah sizleri var etsin.”

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!