Reklamı Geç
Şanlıurfa
23 Eylül, 2023, Cumartesi
 • DOLAR
  27.14
 • EURO
  29.00
 • ALTIN
  1680.2
 • BIST
  8039.18
 • BTC
  26561.774$
ÇOK ARAYAN

Harran Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Güllüoğlu’ndan güzel bir haber daha

Harran Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Güllüoğlu’ndan güzel bir haber daha
Şanlıurfa Harran Üniversitesinin çiçeği burnunda Rektörü Prof.Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu, vatandaşlarımıza güzel haberler vermeye devam ediyor.
URFA HABER

Hastane kadrolarını güçlendirmeye devam edeceklerini belirten Şanlıurfa Harran Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu, “Şehrime verdiğim en güzel bir haber daha. Hastanemizde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalında, Dr. Öğr. Üyesi Özlem Kazanasmaz ve Radyoloji Ana Bilim Dalında Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Demir Hocalarımız hasta kabulü ve görevlerine başladılar. Hastane kadrolarımızı güçlendirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Derslerimiz ve sınavlarımız önceden açıklanmış mevcut şekliyle yürütülmeye devam edecek

Harran Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu, “Rektör olarak; Öğrencilerimizi ve fikirlerini önemsiyor, alacağımız ortak kararlarda onlarla birlikte hareket etmek istiyorum” diyerek şu açıklamada bulundu;

“Sevgili öğrencilerimiz. Bölgemizde yaşadığımız deprem ve sel felaketleri nedeniyle eğitim-öğretim sürecimize ilişkin uygulanabilecek en uygun kararı almak için gayret ettiğimizi bilmenizi istiyoruz. Bu doğrultuda sizleri ve fikirlerinizi önemsiyor, alacağımız kararlarda sizlerle beraber hareket etmek istiyoruz. Değerli Hocalarımız ve Öğrencilerimiz. YÖK’ün yaptığı uzaktan, yüzyüze, hibrit, çevrimiçi ders ve sınav açıklamaları sonrası, şehrimizin deprem bölgesinde yer alan 11 il içersinde olmasından dolayı, Üniversitemiz birimlerince gerekli değerlendirmelerin titizlikle yapılması, kararların alınması ve YÖK ile tekrar görüşülmesi gibi süreçlere devam edilmektedir. Hafta içi yapılacak ikinci bir duyuruya kadar derslerimiz ve sınavlarımız önceden açıklanmış mevcut şekliyle yürütülmeye devam edecektir.”

Mazbatasını aldıktan sonra Üniversite bünyesinde başarılı çalışmalara imza atmaya başladı

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mehmet Tahir Güllüoğlu, YÖK Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar'dan mazbatasını teslim aldıktan sonra Üniversite bünyesinde başarılı çalışmalara imza atmaya başladı.

YÖK Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar ile görüşmelerinde, “Üniversite-Şehir işbirliği için Kadro ihtiyacı, Hastane, Diş Hekimliği, Eğitim-Öğretim, Dijitalleşme vb. konularında hedef ve taleplerimizi ilettik. Görüşmelerimiz son derece olumlu geçti, teşekkür ederim” dedi.

 

 

 

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Facebook Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!