Şanlıurfa
05 Mart, 2024, Salı
 • DOLAR
  31.57
 • EURO
  34.32
 • ALTIN
  2144.9
 • BIST
  8907.65
 • BTC
  68319.76$
ÇOK ARAYAN

İller Bankası 18 İl 21 Unvanda 400 Memur Alımı

İller Bankası 18 İl 21 Unvanda 400 Memur Alımı
İller Bankası 2023 yılı için memur alımı ilanı yayınladı. Kurum 18 ilde kadrolarına 400 memur alımı istihdamı yapacak. İller Bankası genel müdürlüklerinde ve hizmet birimlerinde görevlendirmek üzere 21 farklı unvanda alım yapıyor.
URFA HABER

İller Bankası 2023 iş ilanları kapsamında memur alımı istihdamı yapacak. Resmi Gazete üzerinden yayınlanan ilana göre mühendis alımı, mimar, şehir plancısı, tekniker, büro memuru alımı ve diğer kadrolarına 18 ilde kadrolarına alım yapacak. Alımı olan şehirler ve kadro kontenjanları yayınlandı.

21 Unvan Ve 400 Memur Alımı Kontenjan Dağılımı

13 bilgisayar mühendisi, 14 çevre mühendisi, 19 elektrik mühendisi, 5 endüstri mühendisi, 7 harita mühendisi, 69 inşaat mühendisi, 1 jeofizik mühendisi, 17 jeoloji mühendisi, 1 kimya mühendisi, 14 makine mühendisi, 2 malzeme mühendisi, 13 mimar, 2 peyzaj mimarı, 3 şehir planlayıcısı, 2 bilgisayar teknikeri, 4 elektrik teknikeri, 2 harita teknikeri, 38 inşaat teknikeri, 2 makine teknikeri, 108 yönetim personeli ve 64 büro memuru alımı kadrolarına yapılacak.

 

Memur Alımı Olan 18 Şehir Listesi Ve Dağılımı

166 Genel Müdürlük, 2 Hukuk Müşavirliği, 22 Uluslararası İlişkiler Dairesi, 8 Adana, 7 Ankara, 12 Antalya, 11 Bursa, 11 Diyarbakır, 12 Elazığ, 15 Erzurum, 12 Eskişehir, 24 Gaziantep, 14 İstanbul, 5 İzmir, 12 Kastamonu, 17 Kayseri, 4 Konya, 11 Samsun, 10 Sivas, 16 Trabzon Ve 9 Van.

Mühendis Alımı Başvuru Şartları

Lisans; İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Harita Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği, Jeofizik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği veya Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği mezunu olmak.

 

Mimar Alımı Başvuru Şartları

Lisans; mimarlık bölümü mezunu olmak.

Peyzaj Mimarlığı Alımı Başvuru Şartları

Lisans; peyzaj mimarlığı bölümünden mezun olmak.

Şehir Plancısı Alımı Şartları

Lisans; şehir ve bölge planlama bölümlerinden mezun olmak.

Yönetim Personeli Alımı Şartları

Lisans; İktisat, İşletme, Maliye, Bankacılık, Kamu Yönetimi ve Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunu olmak.

Tekniker Alımı Başvuru Şartları

Önlisans; Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Teknolojileri ve Yönetimi, Bilgisayar Donanımı, Bilgisayar Teknolojileri ve Bilişim Sistemleri, Bilgisayar Teknolojisi, İnşaat Teknikerliği, Makine Teknikerliği, Elektrik Teknikerliği, Harita Kadastro Teknikerliği bölümlerinden mezun olmak.

 

Büro Memuru Alımı Başvuru Şartları

Önlisans; Banka ve Sigorta Yönetimi, Bankacılık, Bankacılık ve Sigortacılık, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulama, Büro Yönetimi, Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Finans, Finans ve Muhasebe, Genel İşletme, İnsan Kaynakları, İnsan Kaynakları Yönetimi, İş İdaresi, İşletme, İşletme Yönetimi, İşletmecilik, İşletme-Muhasebe, Maliye, Muhasebe, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Ofis Teknolojileri ve Yönetimi, Personel, Personel Yönetimi, Sevk ve İdare, Sigortacılık, Yöneticilik ve Yönetim bölümlerinden mezun olmak.

 

400 Memur Alımı Genel Şartlar

KPSS sınavından belirtilen puan türlerinden en az 70 almak.

Türk vatandaşı olmak.

Kamu haklarından mahrum kalmamak ve suç hükümlülüğü olmamak.

İller Bankası İş İlanları Memur Alımı Başvuru Süreçleri

İller Bankası memur alımı başvuruları 19 Aralık 2022 ile 03 Ocak 2023 tarihleri arasında yapılacak. Başvurular elektronik ortamda yapılacak olup İller Bankası internet sitesi üzerinden yapılacak.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN

Facebook Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!